Innokin iSub G tvertnes apskats

Šoreiz mūsu rokās ir nonākusi tvaikošanas tvertne no Innokin – iSub G. Tā ir populārās zemoma tvertnes Innokin iSub uzlabota versija, kuru no priekšgājējas atšķir par 0,5 ml lielāks tilpums, Pyrex stikla caurule, kā arī noņemams 510. standarta iemutis. Protams, nedaudz izmainīts ir arī dizains – iSub G izskatās nedaudz slaidāks, elegantāks un, mūsuprāt, pievilcīgāks, ja salīdzina to ar iSub, kuram raksturīgā matētā polikarbonāta tvertne mums ne visai gāja pie sirds.

Palūkosimies tuvāk, ko mums spēj piedāvāt iSub G!

Innokin iSub G tvertnes apskats

Komplektā ietilpst:

  • 1 x Innokin iSub G tvertne
  • 2 x iSub iztvaicētāju galvas (0,5 Ω)

Specifikācija:

E-šķidruma ietilpība:,4,5ml
Augstums:,60.2mm (ar iemuti)
Diametrs:,22mm
Materiāls:,nerūsējošais tērauds
Tvertnes materiāls:,Pyrex stikls
Iztvaicētāji komplektā:,2x 0,5 Ω
Degļa materiāls:,japāņu bioloģiskā kokvilna
Iemutis:,510. standarta
Platforma pārbūvēšanai:,pieejama atsevišķi
Vidējā cena:,20 EUR

Pirmais iespaids

Izskats & dizains

Salīdzinot ar tā priekšteci, vizuāli iSub G mums šķiet nedaudz acij tīkamāks. Tas nostrādāts vienkārši un eleganti, bez nevienas liekas detaļas.

Tvertnes apakšpusē ir divas pamatīgas gaisa plūsmas atveres. To atvērums ir regulējams, un regulēšanas gredzens ir ērti lietojams un stingri nostājas vēlamajā pozīcijā. iSub G aprīkots arī ar Innokin “No Spill Coil Swap” sistēmu, kuru tuvāk apskatīsim turpinājumā.

iSub G komplektā ietilpst 510. standarta iemutis, kas nozīmē, ka to iespējams aizstāt ar jebkuru citu iemuti, ja rodas šāda nepieciešamība vai vēlme.

Kopumā jāteic, ka, apskatot to tuvāk, iSub G atstāj iespaidu kā izturīga un rūpīgi izgatavota tvaikošanas tvertne.

Vēl jāpiebilst, ka iSub G pieejams divos variantos – nekrāsota nerūsējošā tērauda un melnā.

Pirmais tvaiks

iSub G komplektā iekļauti divi 0,5 Ω japāņu bioloģiskās kokvilnas iztvaicētāji; viens no tiem jau ir uzstādīts tvertnē. Uz iztvaicētājiem norādīta rekomendējamā jauda: 25W-35W.

Komplektā iekļauti divi 0,5 omu iztvaicētāji

Mēs iSub G sākotnēji izmēģinājām ar Aspire Pegasus, paralēli nogaršojot arī burvīgo persika un vaniļas miksli “Witching Hour” no Steamworks. E-šķidrumi no šīs līnijas satur 75% PG un 25% VG.

Izgaršot e-šķidrumu un sajust tvaiku ir iespējams jau pie 15W. Paaugstinot jaudu līdz 20W, iSub G jau rada ievērojamus mākoņus, un gan tvaiks, gan garša kļūst vēl labāka, tuvojoties 30 vatu atzīmei. Man šo tvertni vislabāk patīk lietot pie 22W-25W – pie šādas jaudas tvaiks vēl ir salīdzinoši vēss, taču garšas pārbagāts. 35W šķiet jau nedaudz par daudz – tvaiks kļūst ļoti silts, un likās, ka, dziļi ieelpojot, varētu sajust arī deguma garšu.

Vērtējot iSub G sniegumu, jāatzīst, ka šī tvertne ir laba izvēle tiem, kuri dod priekšroku lieliem tvaika mākoņiem, taču lieto salīdzinoši mazjaudīgus modus. Kā arī tiem, kuri kādu iemeslu dēļ vienkārši nevēlas tvaikot uz, teiksim, 100 vatiem.

Innokin iSub G plusi

Lieliska garša un gaisa plūsma

iSub G veiktspēja mūs patiešām pārsteidza. Par spīti tam, ka tā ir krietni vien lētāka nekā citas zemoma tvertnes, tā ik reizi sniedz bagātīgu, maigu garšu un lielus tvaika mutuļus.

Ja vērtējam garšas aspektu, mūsuprāt, šī tvertne nav pat pielīdzināma daudzām dārgākām un sarežģītākām tvertnēm, piemēram, Kanger Subtank vai Aspire Triton. Iztvaicētāji allaž darbojas teicami, jo īpaši pie zema jaudas iestatījuma. Tīra, zīdaini maiga garša ik reizi.

Turklāt vismaz 2015. gadā iSub G ir nopietns konkurents daudzām mainstream tvaikošanas tvertnēm. Visticamāk, teicamais aromāts un tvaika kvalitāte skaidrojama ar brīvajai gaisa plūsmai, kas savukārt iespējama, pateicoties tvertnes lielajām gaisa plūsmas atverēm.

Viegli izjaukt

Atšķirībā no vairākām nesen tirgū nonākušām tvertnēm, tostarp Aspire Triton, mums ļoti patīk, ka iSub G ir viegli izjaucama. Iespējams diezgan brīvi piekļūt gandrīz ikkatrai tās, tādēļ tās tīrīšana ir ļoti vienkārša.

Viegla iztvaicētāju nomaiņa

Sistēma “No-Spill Coil Swap”, kāda pielietota visās iSub sērijas zemoma tvertnēs, darbojas bez aizķeršanās. Lai nomainītu iztvaicētāju, viss, kas tev jādara, ir jāatskrūvē tvertnes apakšējā daļa, jāizvelk vecais iztvaicētājs un jāieliek jaunais. Tas arī viss. Tas nozīmē, ka ar šo tvertni tavas rokas vairs nebūs izmērcētas e-šķidrumā, turklāt pirms iztvaicētāja nomaiņas tvertni nav nepieciešams iztukšot, un neko nevajag skrūvēt.

Innokin iSub G uz Aspire Pegasus moda

Lieliska cena

Visvairāk mūsu uzmanību piesaistīja iSub G itin saldā cena. 2015. gada decembrī vairākos ārzemju internetveikalos, kuri piedāvā sūtīšanu arī uz Latviju, šī tvertne bija nopērkama par nedaudz vairāk kā 15 EUR.

Pieejami dažādi maināmie iztvaicētāji

Lai gan iSub G komplektā atrodami tikai divi 0.5 Ω iztvaicētāji, Innokin sniedz mums iespēju izvēlēties no itin plaša iztvaicētāju klāsta: 0,2 Ω un 2,0 Ω iztvaicētāji, divi dažādi Ni200 iztvaicētāji temperatūras kontroles ierīcēm (0,1 Ω & 0,2 Ω), Clapton tipa 0,5 Ω iztvaicētājs, kā arī 0,4 Ω titāna iztvaicētājs.

Dotajā brīdī no minētajiem esam izmēģinājuši tikai 2,0 Ω iztvaicētāju, kas ir teicama izvēle tiem lietotājiem, kuri dod priekšroku vieglākai tvaikošanai un kuri no smēķēšanas netikuma atbrīvojušies vēl pavisam nesen.

Vēl viens pārsteigums: ja tu dod priekšroku savu spoļu būvēšanai, savu iSub G vari papildināt arī ar atsevišķi nopērkamu platformu paštaisītām spolēm (RBA).

Innokin iSub G mīnusi

Noplūdes caur gaisa plūsmas atverēm

Lai gan no mūsu iSub G līdz šim vēl nav iztecējusi neviena pilīte e-šķidruma, der atzīmēt, ka par šādu kaiti tiešsaistes forumos ziņo ne viens vien lietotājs.

Zemoma tvertnēm noplūdes caur gaisa plūsmas atverēm ir salīdzinoši izplatīta problēma. Taču tas nenozīmē, ka tā tam būtu jābūt. Ja no tava iSub G nepārtraukti iztek e-šķidrums, iesakām griezties veikalā, kur to iegādājies, un lūgt to apmainīt pret citu. Taču, ja noplūdes ir minimālas, pamēģini ko šādu: pārliecinies, ka iztvaicētājs ir pienācīgi ievietots tam paredzētajā vietā; pamēģini e-šķidrumu ar nedaudz zemāku augu glicerīna saturu, kā arī pārbaudi, vai tvertnes gumijas blīves to kārtīgi noslēdz.

Iztvaicētāji ātri izdeg pie augstākiem jaudas iestatījumiem

Protams, šī nianse atkarīga no vesela lēruma dažādu faktoru, tostarp tvaikošanas biežuma, e-šķidruma biezuma un satura. Taču mēs esam pamanījuši, ka standarta 0,5 omu iztvaicētāji, kas iekļauti iSub G sākumkomplektā, izdeg salīdzinoši ātri, ja tos lieto pie jaudas virs 30 vatiem. Pie zemākiem iestatījumiem iztvaicētāji mums kalpoja nedēļām ilgi, taču pie 30 vai 35 vatiem tie atteicās darboties jau pēc dažām dienām. Paturēsim prātā, ka šādus ciparus kā rekomendējamo jaudu norādījis pats ražotājs.

Taču, ja tu dod priekšroku nedaudz vēsākam tvaikam, 22W vai 25W iSub G ir ideāli piemēroti, un pie šādas jaudas problēmām nevajadzētu būt.

Gala atzinums

iSub G mūs pārsteidza gan ar tās vienkāršību, gan tvaika apjomu un tā intensīvo aromātu. Un, lai gan izmaiņas ir pavisam nelielas, šī tvertne ir gana pateicīgāka lietošanā nekā tās priekštece Innokin iSub. Tā ir draudzīga gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem e-cigarešu lietotājiem.

Lai gan šī tvertne īsti nav uzskatāma par inovatīvu, “No Spill Coil Swap” sistēma darbojas lieliski – nomainīt iztvaicētāju kļuvis pavisam vienkārši. Ieviešot iSub tvertņu sēriju, Innokin, šķiet, sākuši vairāk rūpēties par garšu un tvaika daudzumu – rūdīts veiperis ar to noteikti spēs uzburt necaurredzamu miglas mākoni savā istabā, turklāt arī tavs e-šķidrums ar iSub G garšos vēl labāk nekā iepriekš.

Tiesa gan, visvairāk mūs iepriecināja šīs tvertnes cena – 15 EUR. Noslēgumā vēl jāpiebilst, ka, mūsuprāt, iSub G varētu kļūt par vienu no populārākajām e-cigarešu lietotāju izvēlēm zemoma tvertņu segmentā 2016. gadā.

Raksta autors: Armands

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *